Online Otobüs Bileti

İnsanlar kimi zaman içleri sıkılır gezmek ister , tatile çıkayım der . Bildiğiniz üzere orta halli bir ülkede yaşamaktayız , insanlar .çok zengin değil .Masraflar hafif yükseldiği zaman yelkenler aşağı iner ve çark ederler . Mesela Metro Turizm ile Antalya’ya gidecekti bir arkadaşım otobüs bilet fiyatları biraz yüksek olunca , Süha Turizm ile yolculuk yapmayı tercih etti. Ne zaman ucuz otobüs bileti al desem arkadaşıma oda gider alır bir şekilde işi bu , işleri ucuza halletmek ,indirim kampayanyarlarını takip etmek ve en ucuz otobüs biletini almak . otobüs bileti böyle bir yer bulmuş işlemleri buradan yapıyor . O na her zaman şu teklifi yaparım bana en ucuz otobüs bileti bul , bende seni en kral tatile götüreyim beş yıldızlı otele .Mantıklı mı ? hayır hiç de mantıklı değil 3 kuruş indirimli ucuz otobüs bileti aldı diye birini tatile binlerce lira harcayarak götürmek. İşin aslı düşündüğünüz gibi değil , benim bu yakın dostum hiç tatil yapmaz , parasızlıktan değil , pintilikten . Babasının büyük istanbul otogarında , esenlerde olan , Metro Turizm Nilüfer Varan ve Kamil Koç otobüs firmalarına ait on üç tane satış ofisi var .İstanbul Ankara otobüs seferleri için günde yüz yirmiye yakın otobüs kaldırıyorlar .Hiç satmasalar ortalama yılda iki yada üç milyon ucuz otobüs bileti satıyorlar. Peki bu kadar varklıklı insanda neden böyle cimrilik yapıyor derseniz , sebebi tamamen ruh hastası olması yakın dostumun . Babasıda biraz olsun oğlum iyi vakit geçirsin istiyor ve benden böyle numaralar yapmamı rica ediyor , anlayacağınız gibi benim cebimden para falan çıktığı yok , tüm masraflar peder beye ait .

Online Otobüs bileti

Antalya Alanya bölgesini iki bin on senesinin haziran ayında tam bir buçuk ayda gezdik , tabi para gani gez babam gez . Muğla Fethiye Dalaman kısmını iki bin yılının temmuz ayında gezdik , aman oralar ne doğa harikası pek muhteşem tatil yerleri imiş inanamazsınız . İzmir Çeşme yöresini geçen sene Ağustos ayının sonlarında görebilme fırsatını yakaladık , harcadığımız para tatil sonunda yetmiş sekiz bin liraydı .

Ucuz otobüs bileti

Çok yakın dostum Kerim’in babası bu durumdan çok memnun , ne kadar para harcarsanız o kadar gezmişinizdir diyor . Bizim elemanda beni melek sanıyor , her yerde benim ne kadar iyi biri olduğumdan bahsediyormuş . Sizinde böyle online otobüs bileti arama bulma sorgulama uzmanı bir arkadaşınız olsun istemez misiniz? Yada ucuz uçak bileti alan olsun , ona da şükür diyebiliriz di mi dostlar ? Online otobüs bileti aramalarını yukarıda ki sistemden gerçekleştiriyorum , ne Aşti otogarına ne Esenler terminaline gitmek gerekmez böylece.Bunu sizde bir kenara not edin ki en ucuz otobüs bileti kampanyalarından yararlanın.Yorum Yaz