tatil köyleri

Kuştur Club Holiday Village

Denize olan uzaklığı ikiyüz metre olan tatil köyünde herşey dahil bir kişi fiyatı mayıs ayının sonuna kadar doksan lira fakat haziran – ağustos ayları arasında yüz elli liranın üstüne çıkıyor.Kuşadasının en seçkin tatil yerleri arasında çok rağbet gören bir otel.Antalya tatil köylerine değinmeden olmaz bir sonraki tanıtımımız ROYAL PALM RESORT tatil köyü ile ilgili.
ROYAL PALM RESORT HOTEL

Otelin kapısından çıktığınız gibi hemen ulaştığınız yer deniz kenarı yani denize 0 bir tatil köyü , Kemerin en güzel kumsallarını kurulmuş Ultra Herşey Dahil hizmetinden doksan lira ödeyerek yararlanabilirsiniz.
DELPHİN DİVA PREMİERE

Ultra Herşey Dahil ile DELPHİN DİVA PREMİERE tatil köyünün keyfini günlük iki yüz elli lira ödeyerek çıkartabilirsiniz , antalyanın en çok bilinen tatil köylerinden biri olan delphin diva antalyanın lara semtinde bulunmaktadır.
DELPHİN BOTANİK WORLD OF PARADİSE

Balayı otelleri arasında seçkin yerini almış tatil köyü herkesin ağzını açık bırakacak niteliklere sahip yanlız fiyatı agustos aylarında 300 tl ‘e kadar çıkmaktadır , tatil keyfini çıkartacak olan vatandaşlarımızın böyle bir tatil köyünü neden seçmesin ki Alanya Okçular yerleşkesi civarında yer almaktadır.
Rizzi Hotel

Fiyat yüksek gelmişse Rizzi Hotel denenebilir.Bu otelin civarlarında , Antalya-Kumluca karayolunun elli yedinci kilometresinden güneye sapıldığı taktirde aşağı yukarı bir kilometre gidince Phaselise varırsınız. Antik kent Milattan önce yedinci asırda Rodoslu gezginlerin gayretiyle inşa edildi. Uzun bir müddet Likya’nın doğu kıyısının en önemli limanı olma özelliğini üzerinde taşıyarak Akdenizde yapılan ticarete yön vermiştir.

Etiketler:,Yorum Yaz